330 Gallon Workhorse IBC All Poly Tote / Viton
$1,685.00
In stock
SKU
330 Workhorse
Quick Overview
45" Length x 45" Width x 61.7" Height
7” HD screw cap with security tether
2” bottom drain valve connection
4-way forklift heavy-duty base with a two-way pallet jack
All units UN D.O.T certified
7” HD screw cap with security tether
2” bottom drain valve connection
4-way forklift heavy-duty base with a two-way pallet jack
All units UN D.O.T certified
Detail Information:
Part
330 Workhorse
Gallon Capacity
Diameter (in.)
Width (inches)
45"
Overall Height
61.7"
Color
White
Location
- Abilene - TX
Specification
- -
PDF Download
| SKU | 330 Workhorse |
|---|---|
| Weight | 255.000000 |
| Specification | - |
| Width | 45" |
| Overall Height | 61.7" |
| Length | 45" |
| Hole Size | 7" |
| Color | White |
| Tank Availability Location | Abilene - TX |
| Special Price | $1,685.00 |
Write Your Own Review