5 GALLON NORWESCO SQUARE TOTAL DRAIN TANK
Special Price
$119.99
Regular Price
$150.00
In stock
SKU
42321
Quick Overview
5 gallon square total drain tank with a 1 1/4" poly spin weld fitting and a 8" lid.
11" Length x 11" Width x 18" Height
11" Length x 11" Width x 18" Height
Detail Information:
Part
42321
Gallon Capacity
5
Diameter (in.)
Width (inches)
11"
Overall Height
18"
Color
White
Location
- Sheldon - IA
Specification
- 8" fill opening (63480)
- One 1-1/4" spinweld fitting (67067)
PDF Download
5 gallon square total drain tank with a 1 1/4" poly spin weld fitting and a 8" lid.
11" Length x 11" Width x 18" Height
11" Length x 11" Width x 18" Height
| SKU | 42321 |
|---|---|
| Manufacturer | Norwesco |
| Weight | 1.000000 |
| PDF Download | 5TOTALDRAIN.pdf |
| Gallon Capacity | 5 |
| Specification | 8" fill opening (63480), One 1-1/4" spinweld fitting (67067) |
| Width | 11" |
| Overall Height | 18" |
| Length | 11" |
| Color | White |
| Tank Availability Location | Sheldon - IA |
| Special Price | $119.99 |
Write Your Own Review